+90216 575 27 13

Sosyal Medyada Biz}

Bostancı kumral oto
1979 yılından buyana kaliteli servis ve hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermek yolunda kendimizi geliştiriyoruz.
HİZMETLERİMİZ

Ağır Bakımlar

Ağır Bakımlar

Her yıl arabanızın periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekse de 4 yılda bir de ağır bakımlarını yaptırmanız gerekiyor…

Uygun işçilik ücretleri, kaliteli yedek parçalar, kolay ulaşılabilir konumu ve tabiki de şeffaf işlemleri ile dilerseniz randevunuzu alıp aracınızın ağır bakımlarını yaptırmaya gelebilirsiniz.

Kumral Oto Serviste triger seti değişimlerinden baskı balata değişimlerine, yağ kaçaklarının tamirlerinden detaylı arıza tespitlerine ve tabiki de tüm periyodik bakım işlemlerine uygun fiyatlarla ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaşabilirsiniz.

Ağır Bakımların Önemi

Ağır bakım gerektiren parçalar genelde zamanla özelliğini kaybederek veya sürüş alışkanlıklarınıza göre yıpranarak sizi yolda bırakabilecek, güvenlik risklerine neden olabilecek ve aracınıza zarar vererek ciddi masrafların çıkmasına sebep olabilecek parçalardır. Normal bakımlara göre maliyeti çok daha yüksek olabilen bu bakımlar hem arabanızın ömrünün uzaması hem de sürüş güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Örneğin zamanında değiştirilmeyen bir triger kayışı seyir halindeyken koparsa motorunuz yerinden oynayarak ciddi bir güvenlik sorununa neden olabilir ve zarar gören motor aksamlarının tamiri için sizi ağır bakım maliyetinden 5-6 kat daha fazla tutabilecek bir masrafın ortasında bırakabilir. Bu nedenle arabanızın kilometresine göre ağır bakımların ihmal edilmemesi ve yapılacak her rutin bakımda da ağır bakım parçalarının kontrol edilmesi gerekmektedir.

22 Ekim 2016
432 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Root Warez